Objednávka - Stravovanie na mieru VIP

Stravovanie na mieru VIP vám pomôže zlepšiť a dlhodobo udržať dobrý zdravotný stav, fungujúce trávenie, zbaví vás nafukovania, bolestí brucha, spomaleného trávenia, priberania, ťažoby na žalúdku a všetkých život komplikujúcich ťažkostí.

Stravovanie na mieru obsahuje:

 1. Komplexnú analýzu Vášho doterajšieho stravovania, z ktorej zistíme, aké máte stravovacie návyky, ktoré jedlá preferujete, kde máme vo vašom stravovaní priestor na vylepšenia.
 2. Klinickú diagnostiku kde mi doručíte výsledky vyšetrení za posledné cca 2 roky a spolu hľadáme dôvod vzniku ťažkostí, aby sme tento následne vyriešili. Tiež vypĺňate dotazník s informáciami o Vás, o Vašom zdravotnom stave, o ťažkostiach a liekoch.
 3. Personalizovaný stravovací plán komplexný s podrobnými informáciami – rozsiahly dokument s podrobnosťami ku každému jedlu a receptu. Obsahuje všetky návody na prípravu jedál.
 4. Personalizovaný stravovací plán v zjednodušenej forme určený na chladničku. Je to Vaša mapa na denné používanie (odporúčam si ho vytlačiť a denne používať).  Dokumenty 1. a 2. sú zložením potravín totožné. Rozlišujú sa jedine množstvom informácií o jedlách pre ľahšiu orientáciu pri dennom režime.
 5. Prílohou k stravovaciemu plánu je nákupný zoznam, ktorý môže slúžiť ako návod na postupné zmeny v nakupovaných potravinách a zásobách v chladničke a špajzke.
 6. 60 minút osobnej online/telefonickej konzultácie, ktorú si vopred dohodneme na presný deň a hodinu a spolu si prejdeme všetko dôležité na zmenu Vášho stravovania a všetky podrobnosti o Vašom novom životnom štýle.
 7. Nastavenie správnych suplementov v rámci Vášho zdravotného stavu tak, aby dopĺňali efekt upraveného stravovania a zlepšovali zdravotný stav.
 8. 60 dní od odovzdania stravovacieho plánu mi môžete písať na email dotazy a nejasnosti a stretneme sa na 2x30min online/tel konzultácii v určený deň a hodinu vopred.
 9. Spravím Vám test na zastúpenie omega 3-6-9 vo Vašej krvi bezbolestným testom tzv. suchej kvapky krvi. Tento test nám napovie veľmi veľa o ich zastúpení a funkčnosti protizápalových mastných kyselinách vo Vašom tele. Podľa výsledkov upravíme stravovanie a nastavíme správne suplementy.
  Ak máte záujem o Stravovanie na mieru VIP, napíšte mi.

Seraphinea s.r.o.

Litovelská 670/27

02401 Kysucké Nové Mesto

Slovakia

E-mail: info@michaelabirkusova.sk
Po-Pia 9:00 - 15:00

Recepty pre vás

Chceli by ste ukážku racionálnej stravy prospešnej pre vaše trávenie?

Vymením za váš e-mail, kde dostanete zopár chutných receptov na jedlá z mojej kuchyne, ktoré obohatia váš jedálniček a podporia prirodzený mikrobióm a imunitu.

Zadajte svoj e-mail, odošlite…

A do sekundy môžete zapínať sporák.