Search

Často sa pýtate

Je to komplexný balík služieb, kde na začiatku našej spolupráce pomocou analýzy stravovania zistím čo, koľko a kedy jete, zosumarizujem si to v tabuľkách a grafoch, doplním celkový obraz o Vašom tele prípadnými zdravotnými ťažkosťami a podľa týchto informácií pripravím návrhy na vylepšenie Vášho stravovania. Následne si dáme spolu online konzultáciu, kde Vám vysvetlím čo som zistila v analýze, ako navrhujem upraviť stravovanie a upravíme aj výživové doplnky, ktoré sú veľkou pomocou pri nastavovaní nového životného štýlu. Následne Vám pripravím kompletný materiál vo forme kuchárskej knihy, ktorý bude obsahovať recepty na raňajky, desiatu, obedy, olovranty a večere. Stravovací plán Vám odošlem na email s pokynmi ako upravovať stravovanie tak, aby bol Váš nový stravovací plán nápomocný a efektívny pri stanovených cieľoch.

Ak máte zdravotný problém, dlhodobo sa trápite, tápate v tom, čo a ako jesť, aké doplnky výživy užívať, potrebujete sa s niekým poradiť ako upraviť svoje stravovanie, dohodneme si termín spoločnej individuálnej online konzultácie. Počas cca 90 minút si prejdeme všetky Vaše ťažkosti, navrhnem Vám ako upraviť životný štýl, čo je vhodné a čo nie. Prípadne, ak už máme spolu za sebou nastavenie stravovania na mieru a po nejakom čase zistíte, že potrebujete opätovne prekonzultovať detaily, uistiť sa, či všetko robíte správne. Alebo sa objavia nové ťažkosti a potrebujete upraviť nastavené stravovanie.

VIP Stravovanie na mieru – obsahuje oproti lacnejšiemu balíku aj krvný test na obsah mastných kyselín, jeho interpretáciu a zapracovanie do nového stravovania v hodnote cca 100e. Taktiež obsahuje 60 dňový mentoring v novom stravovaní, ktorý napomáha pri zmenách a úpravách, môžete sa so mnou radiť, vieme aktívne upravovať recepty a jednotlivé jedlá podľa Vašich potrieb.

Jednoducho kliknite pri produkte, o ktorý máte záujem, na tlačidlo “Viac info” a ak sa Vám produkt páči, kliknite na “Objednať”. Vyplňte svoje údaje a odošlite formulár. V krátkom čase sa Vám ozvem so zálohovou faktúrou a po jej úhrade začneme pracovať na novom životnom štýle.

Celiakia je závažné ochorenie, ktoré veľmi zasahuje do trávenia a celkového prežívania pacienta. Správne nastavená strava a výživové doplnky dokážu výrazne pomôcť skvalitniť život celiaktika. Mnoho klientov po úprave životného štýlu hlási výraznú úľavu od celiaktických ťažkostí a opäť sa usmievajú.

Recepty pre vás

Chceli by ste ukážku racionálnej stravy prospešnej pre vaše trávenie?

Vymením za váš e-mail, kde dostanete zopár chutných receptov na jedlá z mojej kuchyne, ktoré obohatia váš jedálniček a podporia prirodzený mikrobióm a imunitu..

Zadajte svoj e-mail, odošlite…

A do sekundy môžete zapínať sporák.