Search

Rezervačný formulár

Rezervácia konzultácie

Vyberte si, či ste už môj klient, čiže už sme spolupracovali a mám Vaše záznamy, alebo ste úplne nový klient.

Ak máte iný zdravotný problém ako Syndróm dráždivého čreva (IBS) alebo Syndróm bakteriálneho prerastania (SIBO), použite tlačidlo "Chcem konzultáciu" a vyberte si termín prvej konzultácie.

Ak potrebujete komplexne vyriešiť Syndróm dráždivého čreva (IBS) alebo Syndróm bakteriálneho prerastania (SIBO), použite tlačidlo "Chcem vyriešiť IBS".

Vyplňte Vaše základné údaje a napíšte mi stručnú správu o Vašich ťažkostiach spojených so Syndrómom dráždivého čreva (IBS) alebo Syndrómom bakteriálneho prerastania (SIBO). V krátkom čase sa Vám ozvem do emailu a dohodneme si ďalší postup.

Zatiaľ sa nepoznáme, preto mi nezabudnite po dokončení rezervácie termínu odpovedať na email, ktorý dostanete ako potvrdenie rezervácie. Je potrebné, aby ste mi vyplnili dotazník klienta a min deň pred konzultáciou na email odoslali 7-dňový denník. Všetky detaily dostanete do emailu, skontrolujte si prípadne aj spam box.

Po kliknutí na odoslať formulár budete priamo presmerovaní na rezervačný formulár v ktorom si vyberiete voľný termín konzultácie.

Teším sa na vás.

Ak ste mojím klientom a mám Vaše záznamy, prípadne sme v aktívnom kontakte, či spolupracovali sme v minulosti, jednoducho si vyberte termín konzultácie, ktorý Vám vyhovuje pomocou tlačidla "Odoslať formulár".

Po kliknutí na "Odoslať formulár" budete priamo presmerovaní na rezervačný formulár v ktorom si vyberiete voľný termín konzultácie.

Teším sa na vás.

Recepty pre vás

Chceli by ste ukážku racionálnej stravy prospešnej pre vaše trávenie?

Vymením za váš e-mail, kde dostanete zopár chutných receptov na jedlá z mojej kuchyne, ktoré obohatia váš jedálniček a podporia prirodzený mikrobióm a imunitu..

Zadajte svoj e-mail, odošlite…

A do sekundy môžete zapínať sporák.