Objednávka - 3-mesačný program “IBS pod kontrolou”

Počas 3 mesiacov spoznáte do hĺbky problém IBS (syndróm dráždivého čreva), odhalíte, ktoré potraviny u vás spúšťajú tráviace ťažkosti a pochopíte, prečo sa tak deje. Spolu aktívne popracujeme na vašom životnom štýle a upravíme jedálniček. Naučím vás, čoho koľko môžete zjesť bez obáv z nafukovania, bolesti, hnačiek, stresu a úzkosti z jedla, či toalety raz za týždeň.

IBS je multifaktoriálny funkčný problém vášho trávenia a ja vám pomôžem pri jeho zvládnutí a komplexnom manažmente.

Ako výživový terapeut trénovaný na Monash University a Michigan University pre IBS manažment som ten pravý partner na vašej ceste k spokojným dňom bez stresu z jedla, bolestí a tráviacich ťažkostí.

Začiatok kurzu: podľa dohody

Trvanie kurzu: 14 týždňov

Cena kurzu: 499e

Možnosť platby na 2 splátky.

Obsah kurzu:

-4 online prednášky dĺžky cca 30 – 60min,

-4-8 osobných online konzultácií dĺžky cca 30 – 60min,

-10 email konzultácií,

-jedálniček na mieru v rešpekte s lowFODMAP princípmi,

-ebook o LowFODMAP protokole s receptami a usmerneniami,

-vstupná analýza vášho doterajšieho stravovania,

-vstupná zdravotná anamnéza.

Skladba kurzu:

1.týždeň: Vyplníte online dotazník s podrobnými informáciami o vás a vašom zdravotnom stave a začnete si písať denník svojho aktuálneho stravovania a životného štýlu. Čaká nás prvá, spoznávacia konzultácia.

2.týždeň: Vediete si 7-dňový podrobný denník svojho aktuálneho stravovania a životosprávy a posielate mi ho každý deň. Dáme si prvú online prednášku o tom, čo sú FODMAPs, kde ich nájdete a prečo vám robia šarapatu v trávení.

3.týždeň: Absolvujeme druhú online konzultáciu vo dvojici, nasmerujeme spoluprácu a stanovíme si ciele. Čaká nás ďalšia online prednáška o lowFODMAP systéme stravovania, detailne si vysvetlíme 3 fázy tejto diéty a spolu sa vrhneme na prvú, eliminačnú fázu. Dostanete jedálniček na túto fázu, zoznam potravín, z ktorých si budete skladať jedlá a podľa potreby mi môžete napísať email s otázkami.

4.týždeň: Ste v eliminačnej fáze, varíte si, skladáte nové jedlá a zisťujete o svojom trávení veľa, veľa noviniek.

5.-8.týždeň: Týždenne mi posielate záznam o vašej eliminácii, čo jete, ako sa cítite a ak vyvstane potreba, dáme si online konzultáciu, alebo mi napíšete email.

9.týždeň: Dokončujete prvú fázu lowFODMAP – elimináciu a pripravíme sa na ďalšiu fázu. Čaká vás online prednáške o retroindukcii, alebo aj návrate potravín do stravovania a o hľadaní vašich problematických FODMAPs. Dáme si online konzultáciu vo dvojici.

10.týždeň: Vstupujeme do druhej fázy lowFODMAP stravovania a začnete objavovať nový svet bez nafukovania, bolestí, tráviacich ťažkostí a rozširujete si jedálniček. 

11.-12.týždeň: Posielate mi týždenné záznamy o vašich úspech, či neúspechoch so zavádzaním FODMAPs skupín a reakcií Vášho tela, dáme si podľa potreby online konzultáciu, prípadne mi píšete email s otázkami.

13.týždeň: Pokračujete v hľadaní, posielate mi záznamy a sme stále v intenzívnom kontakte. Dáme si poslednú online prednášku o tom, ako si správne nastaviť jedálniček po celej diéte lowFODMAP tak, aby bol vyvážený, kvalitný a chutný a v rešpekte s vašimi zisteniami o tom, ktoré FODMAPs sú vašim problémom.

14.týždeň: Pokračujete podľa potreby v retroindukcii, absolvujeme online konzultáciu vo dvojici, spolu zosumarizujeme vaše zistenia a pretavíme ich do finálneho stravovania a životného štýlu v súlade s vaším IBS.

Ak si chcete 3-mesačný kurz “IBS pod kontrolou” objednať, napíšte mi.

Seraphinea s.r.o.

Litovelská 670/27

02401 Kysucké Nové Mesto

Slovakia

E-mail: info@michaelabirkusova.sk
Po-Pia 9:00 - 15:00

Recepty pre vás

Chceli by ste ukážku racionálnej stravy prospešnej pre vaše trávenie?

Vymením za váš e-mail, kde dostanete zopár chutných receptov na jedlá z mojej kuchyne, ktoré obohatia váš jedálniček a podporia prirodzený mikrobióm a imunitu.

Zadajte svoj e-mail, odošlite…

A do sekundy môžete zapínať sporák.